وب سایت شرکت مارون عمران نیرو درباره ما تماس با ما New Layer New Layer پیشرو در اجرای پروژه های عمرانی مطابق با آخرین استانداردهای صنعت ساخت وساز

اجرای پروژه های عمرانی

اجرای پروژه های عمرانی مطابق با آخرین استاندارد های صنعت ساخت و ساز

مشاوره تخصصی ساخت

مشاوره تخصصی پیش از ساخت و امکان سنجی مالی و فنی پروژه

پروژه های انجام شده

برخی از پروژه های شرکت مارون عمران نیرو

درباره مارون عمران نیرو

شرکت مارون عمران نیرو در سال 1388 با هدف رشد و شکوفایی صنعت کشور در زمینه اجرای پروژه های عمرانی تاسیس گردید و در طول بیش از 12 سال سابقه کاری خود موفق به اجرای بیش از 30 پروژه عمرانی با مجموع مساحت 150،000 مترمربع در زمینه های اجرای واحدهای صنعتی، انبوه سازی، ساختمان سازی، راهسازی، سدهای خاکی، خطوط انتقال آب و فاضلاب، مخازن بتنی و فلزی و …. گردیده است.

استفاده از تخصص، تجربه و مهارت متخصصان و همچنین فناوری های روز دنیا در جهت بالا بردن کیفیت انجام کار، شفاف شدن انتهای کار پیش از شروع به عملیات ساخت و تعهد نسبت به کارفرمایان و صنعتگران در جهت کمک به آنها در زمینه رسیدن به اهداف و برنامه ها از نکات بارز شرکت مارون عمران نیرو می باشد.

شرکت مارون عمران نیرو در زمینه اجرای پروژه های عمرانی، مشاوره تخصصی پیش از ساخت و امکان سنجی مالی و فنی پروژه با بهره گیری از تیم های متخصص طراحی و مدلسازی BIM مفتخر به ارائه خدمات عمرانی به کارفرمایان محترم می باشد.

وبلاگ شرکت مارون عمران نیرو

جدیدترین اخبار و مقالات

اینستاگرام شرکت مارون عمران نیرو

فهرست